PRSW

P R S W Sp. z o.o. powstała w 1998r. Głównym celem jej działalności jest hurtowy i detaliczny handel paliwami stałymi - węglem i koksem. Prężnie zaistnieliśmy na rynku, dostarczając węgiel do wielu ciepłowni w Polsce. Z powodzeniem realizowaliśmy dostawy węgla drogą morską do portów w Kołobrzegu, Gdańsku i Elblągu zaopatrując odbiorców hurtowych z terenu Polski północnej.

Zajmujemy się głównie sprzedażą węgla rosyjskiego będąc jego bezpośrednim importerem i możemy pozyskać każdy jego rodzaj oraz gatunek na potrzeby naszych Klientów. Posiadane bogate zaplecze logistyczne w Rosji pozwala nam aktywnie reagować na sytuację rynkową i przy właściwym planowaniu zapewnić zaopatrzenie w węgiel nawet w dużych ilościach.Od 2007 firmą zarządza prezes posiadający długoletnie i bogate doświadczenie w branży węglowej co umożliwia profesjonalną obsługę najbardziej wymagających Klientów.

Możemy, stosując elastyczną politykę cenową dopasować się do indywidualnych potrzeb wymagającego Klienta hurtowego.

Posiadany kompleks do sortowania węgla pozwala na oddzielenie miału od sortów grubych i zapewnienie jego wysokiej jakości. Opracowane metody jego przeróbki umożliwiają nam na podanie go Klientowi bez nadziarna i podziarna, co ma istotne znaczenie przy jego końcowej ocenie.Na bieżąco certyfikujemy sprzedawany węgiel w laboratoriach według wymagań Polskich Norm. Zapewniamy stałe zaopatrzenie w dobry węgiel, preferujemy długofalową współpracę i stwarzamy dogodne warunki do jej kontynuacji. Dla uzupełnienia oferty posiadamy w obrocie węgiel polski.

Zapewniamy profesjonalną obsługę każdego hurtowego jak też detalicznego Klienta.

Zapraszamy do współpracy!

Dane Firmy:
Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy KRS 0000137057,
Kapitał zakładowy: 509000,00 zł
Regon: 950353237
NIP 922-22-66-430